NICE Spy i Spy Hi-Speed - szybsze i bezpieczniejsze siłowniki do bram garażowych

NICE Spy i Spy Hi-Speed - szybsze i bezpieczniejsze siłowniki do bram garażowych
Spy jest pierwszym siłownikiem marki Nice z oddzielnie zabudowaną centralą sterującą: silnik siłownika porusza się wzdłuż szyny na zasadzie napędu zębatkowego, bez potrzeby użycia łańcucha lub innych głośnych elementów napędowych. Jest idealny dla każdej architektury. Spy jest prosty i szybki w instalacji i programowaniu.

Ważną cechą Spy jest bezpieczeństwo: funkcja wykrywania przeszkód natychmiast odwraca ruch silnika w przypadku kontaktu bramy z przedmiotem lub osobą. System wysprzęglania typu ON/OFF pozwala jednym, prostym ruchem zwolnić lub zablokować silnik w dowolnej pozycji wzdłuż prowadnicy, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania. Co więcej, dzięki zasilaniu 24 V, Instalator jest chroniony przed ryzykiem porażenia prądem podczas pracy przy instalacji.

Siłownik Spy w wersji „Hi-Speed”, skraca czas oczekiwania na otwarcie i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych - aż o 60% (w odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania).  Dwukierunkowy pilot Era One BiDi i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).

Link do produktu w wersji HS (Hi-Speed): 
https://dd-automatyka.pl/napedy-garazowe/9249-nice-zestaw-do-bram-garazowych-spy-hs-spy650hsbdkce.html