TLV2.0B

Zamek tedee GO powered by GERDA (czarny)

New product

770,73 zł

Ready? Tedee, GO!

Inteligentny zamek tedee GO to synonim szybkiego i prostego montażu w domowych warunkach oraz szereg komfortowych rozwiązań w Twoim domu! Teraz możesz zachować swoją wkładkę oraz klucze, i cieszyć się wygodą inteligentnego zamka. Zamek jest zamontowany po wewnętrznej stronie drzwi i jest niewidoczny dla osób postronnych.

Zamek opracowany przez inżynierów GERDY i specjalistów IoT, pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być Twój smartfon, tablet z systemem iOS lub Android. Aplikacja działa również na Apple Watch.

Niezwykle wydajne zasilanie trzema bateriami CR123A/R zapewnia działanie zamka do 6-8 miesięcy. W przypadku, gdy bateria będzie zbliżała się do rozładowywania, odpowiednio wcześniej otrzymasz stosowne powiadomienie w dedykowanej aplikacji. Dzięki temu zyskasz czas na szybką wymianę baterii, a Twój zamek zachowa ciągłość pracy.

Dlaczego tedee GO?

Inteligenty dom w Twojej dłoni

zgodny z ponad 15 systemami smart home

...w tym z Google Home, Amazon Alexa, Homey, FIBARO, Grenton i Ampio. Możesz sterować zamkiem tedee GO za pomocą asystentów głosowych, takich jak Hey Google czy Amazon Alexa na kompatybilnych urządzeniach, lub przez aplikację Skróty z pomocą Siri. Chcesz zamknąć, otworzyć lub sprawdzić stan drzwi? Wystarczy zapytać!

Aby skorzystać z tych funkcji, musisz sparować tedee GO z podłączonym do internetu bridgem tedee.

Bezpieczeństwo

gwarancja bezpieczeństwa GERDA

Mechanizm napędzający zamek to innowacyjna i opatentowana konstrukcja opracowana przez inżynierów Gerdy i ekspertów IoT. Wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Ten sam system zabezpieczeń wykorzystywany jest przez światowych liderów

W zestawienapęd radiowy do zamka HSE4-SK SmartKey

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

Text

loader

* required fields

23 Inne produkty w tej samej kategorii